Konkurs! Konkurs!

08:00

Nie mylicie się, przed Wami pierwszy konkurs na blogu.

Z uwagi na niedawną premierę fantastycznej pozycji książkowej pt. "Spieniona historia Europy. 24 pinty które nawarzyły piwa" autorstwa Miki Rissanena i Juhy Tahvanainena, otrzymałem od Wydawnictwa Agora dwa egzemplarze z przeznaczeniem na konkurs. 


Książka została prześlicznie wydana. Napisana jest ze swadą, nie nudzi, przedstawione historie dotyczą piwa, więc są tym ciekawsze. Każdy rozdział zakończony jest charakterystyka piwa związanego z opisywanym miejscem lub wydarzeniem, a dodatkowo polski wydawca, wspólnie ze znanym i lubianym Pawłem Leszczyńskim, przygotował rodzime odpowiedniki opisywanych piw. Każdy więc na własnej skórze może poczuć ducha historii! 

Oto więc konkurs. Pod spodem znajduje się regulamin, ale aby wziąć udział, należy odpowiedzieć na dwa pytania, a odpowiedzi te przesłać na mój adres mailowy ( tomasz.gebel(at)gmail.com ). Im ładniejsze i bardziej kreatywne odpowiedzi (możliwe załączniki zdjęciowe!), tym większa szansa na zwycięstwo! Zapraszam więc do zabawy, a oto pytania:


 1. Które miejsce w naszym kraju jest najlepszym wyborem na Piwną Podróż ( i dlaczego)?
 2. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać tę książkę?

Na koniec nudny, ale (ponoć) potrzebny regulamin. Oto on:
 1. Organizatorem konkursu "Konkurs! Konkurs!" jestem ja, autor bloga Piwne Podróże.
 2. Konkurs odbywa się na terenie naszej ojczyzny, w jej dzisiejszych granicach, do których zaliczam także Śląsk. Także wynika z tego, że cennej nagrody nie wyślę poza granice Polski (choć jak wspomniałem na Śląsk mogę).
 3. Konkurs trwa do najbliższej niedzieli, czyli... chwila moment... do 18 czerwca br., do godziny 18:00. Później otwieram piwo i wyłaniam zwycięzców dwóch. No a kiedy rozpoczyna? No... Jeśli go widzisz to się rozpoczął.
 4. Do konkursu mogą przystąpić osoby pełnoletnie (inni tu nie zaglądają wszak) - czytelnicy bloga i inni miłośnicy złocistego napoju;)
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na mój adres mailowy ( tomasz.gebel(at)gmail.com ) odpowiedzi na dwa powyższe pytania. Załączniki w postaci zdjęć są mile widziane.
 6. Nagrody są dwie. Takie same za oba miejsca - pierwsze i drugie. To widoczne na zdjęciu książki "Spieniona historia Europy". Po jednej sztuce za jedno miejsce. Dodatkowe chwała i splendor także, ale to już zależy od samopoczucia zwycięzców. 
 7. W celu wyłonienia zwycięzców usiądę z Gosią i piwkiem, podelektuję się nim i odpowiedziami, a następnie wybierzemy te, które nam się najbardziej podobają. Kompletnie subiektywnie. Zastrzegam sobie możliwość niewybierania osób znajomych nawet pod groźbą ostracyzmu ani tym bardziej ekskomuniki. Rodzina może brać udział w konkursie. Ale nie musi, książkę mogę pożyczyć. Mam jeszcze jedną.
 8. Nagrody przekażę najłatwiejszym i najtańszym sposobem - albo osobiście, a jeśli będzie mi nie po drodze, to prześlę pocztą na wskazany przez zwycięzcę adres (oczywiście w granicach Polski oraz Śląska).
 9. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na fanpage'u bloga oraz powiadomieni mailowo na adres, z którego prześlą odpowiedzi. Wtedy też (i nie wcześniej) będę prosił o ustalenie sposobu odbioru nagrody i ew. o adres do przesyłki. Jeśli ktoś nie prześle mi danych w rozsądnym czasie, będę rysował jednego karnego członka na jednej stronie książki dziennie (ołówkiem). Po jakimś czasie wytypuję kolejnego zwycięzcę.
 10. Każdy, kto przesyła mi odpowiedzi, zgadza się na obracanie jego danymi oraz ew. publikację zwycięskich odpowiedzi. Ale nic nie obiecuję, zarobiony jestem.
 11. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i weźmie udział w konkursie. Ave.
Do dzieła!


Zobacz także

0 komentarze

Obserwatorzy